Po-Čt: 9-16  |  Pá: 9-12

Příroda ženám - partner

Výherci v soutěži!

V pondělí 17.12.2012 jsme losovali 45 výherců naší první spotřebitelské soutěže s preparáty Sarapis. Losování proběhlo pod notářským dozorem a níže uvádíme seznam výherců. Z osobních údajů jsme uvádíme pouze křestní jméno a počáteční písmeno přijmení spolu s městem bydliště.

Výherce e-kol jsme kontaktovali a na předání se domluví přímo s výrobcem kol. Výherce víkendových pobytů jsme již také kontaktovali a cenu-poukaz obdrží poštou v nejbližších dnech.

Výherci balíčků s našimi výrobky obdrží přímo cenu poštou nejpozději v první půlce ledna.

vylosovaní výherci ze 17.12.12

autor: vegall, datum: 20.12.2012, kategorie: Provozní informace
záložky:

Andropauza – přechod u mužů

I muži prochází obdobím, které je zčásti podobné období přechodu u žen. Obrazně řečeno, můžeme zde použít dnes hodně často v jisté reklamě opakovaný slogan: „I muži mají své dny“.

autor: vegall, datum: 03.11.2010, kategorie: Zajímavosti – články
záložky:

Klimakterium u žen

Klimakterium je pro mnohé ženy obdobím obávaným, a to jak z důvodu strachu ze ztráty „ženskosti“ a atraktivity,  tak i z obavy o různé zdravotní komplikace a nepříjemné příznaky a pocity, které se v tomto období u většiny z nich vyskytují.

autor: vegall, datum: 03.11.2010, kategorie: Zajímavosti – články
záložky:

Přírodní medicína

Pokud máte volnou chvíli a rádi by jste se dozvěděli něco nového ohledně našich aktivit a produktů, přečtěte si uvedený článek. V budoucnu budeme jejich počet rozšiřovat.

autor: BBS, datum: 11.10.2010, kategorie: Zajímavosti – články
záložky:

Nový portál v testovacím režimu

MultiWEBPočínaje 6. říjnem 2010 spouštíme tyto zbrusu nové webové stránky v testovacím režimu. Jedná se pouze o zkušební provoz, proto omluvte případné chyby, za jejichž oznámení předem děkujeme. Obsah nových stránek bude teprve vznikat stejně jako jednotlivé produktové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Vývojový tým BBS spol. s r. o.

autor: BBS, datum: 06.10.2010, kategorie: Provozní informace
záložky:

Stránky: « 1 2 3
zobrazeno 15 - 19 z 19 záznamů