Po-Čt: 9-16  |  Pá: 9-12

Příroda ženám - partner

Tipy na nové produkty

V tomto tématickém vlákně již nemůžete na žádný příspěvek reagovat. Vlákno je uzamčeno a je nastaveno jen pro čtení.

vegall

05.11.2013 14:31 (4/4)

bez možnosti reakce či úpravy

0 | 0

Nahoru | Zpět

Pavel Šimončič: Zdravím, děkujeme za názor a doporučení. Mrkneme na to.

_____________________
VEGALL Pharma s.r.o.
http://www.vegallshop.cz

Pavel Šimončič

05.11.2013 13:17 (3/4)

bez možnosti reakce či úpravy

0 | 0

Nahoru | Zpět

Dobry den,

nezvazujete zaradeni zeleneho jacmenu mezi produkty? Nasel sem alternativu napr. http://www.zdravime.sk/mlady-a-zeleny-jacmen . Co vy na to?

Dekuji

Palo

 

vegall

10.05.2013 13:34 (2/4)

bez možnosti reakce či úpravy

0 | 0

Nahoru | Zpět

Děkujeme za váš názor. Zaměříme se na tyto Vámi uvedené potíže a také na využití jeřábu ptačího a jeho možnostech. Co se týče našich výrobků, neobsahujících včelí produtky, tak jejich složení rozhodně není tajenkou :-) Nic netajíme, všechny naše výrobky jsou z kvalitní výroby a původu a nic neschováváme :-) U všech je vypsáno jejich složení.

Pyl je v našich výrobcích využíván v hojné míře. Ostatní včelí produkty jako propolis, vosk a med v našich doplňcích stravy zatím nevyužíváme.

Co se týče oblasti kloubů, tak zde je to velice těžké a složité. Snažíme se, ale je pravda že hlavním tématem, v čem cheme být nejlepší je pro nás pomoc ženám s přechodem, úpravou cyklů, otěhotněním a také samozřejmě můžům, jak s andopauzou, tak i nově s pomocí s neplodností. To vše díky produktům se včelími produkty a zéjména včelí mateří kašičkou a pylem. Budeme se určitě snažit! Díky

Ještě jednou děkujeme.

_____________________
VEGALL Pharma s.r.o.
http://www.vegallshop.cz

erminka

10.05.2013 09:41 (1/4)

bez možnosti reakce či úpravy

0 | 0

Nahoru | Zpět

Vážení,

podle skladby Vašeho sortimentu se mi zdá, že hlavní náplní je zvládání klimakterických obtíží u ženy a nově i u muže. Pokud chcete zůstat u surovin dostupných v republice, což vždy preferuji, doporučuji se zaměřit na jeřáb ptačí, nikoli na jeho var. moravica, tedy jeřabiny jeřábu ptačho. Červený jetel již v nabdce máte, což je potěšitelné.p ři použítí bylin u nás nerostoucích je nabídka širší, ale nechme ji zatím stranou.U ostatních Vašich produktů předpokládám, že využíváte včelí mateří kašičku. U ostatních produktů je tajenkou co obsahují, ale myslím, že by to záazníka zajímalo.Chybí mi vyižítí dalších včelích produktů jako propolisu, pylu, vosku včetně energizace všech produktů za pomocí včel.Pokud to děláte, proč to nenapíšete? Z dalších oblastí kde teprve začínáte je určitě dobrým krokem snaha o nalezení něčeho nového na bolest kloubů, zcela chybí obrovské možnosti při léčbě hypertenze případně podpory imunity/ s vyj včelch produktů. Zapopaná hřivna také leží v potravinových doplňcích na uklidnění /antistress/, zlepšení *cenzura* nálady a stále častějšho syndromu vyhoření, ale bylo by toho ještě mnohem víc. Tak se snažte1

erminka

 

 

 

 

 

za