Vítáme Vás na stránkách věnovaných zdraví.
Nejen při menstruačních potížích...

Po-Čt: 9-16  |  Pá: 9-12

Příroda ženám - partner

Využití Sarapisu Soja v přechodu

Elán zpívá Láska moja, ženy pějí SARAPIS Soja

Láska moja, slavný hit legendární skupiny Elán, chytil mnohé Prevence potíží při přechodu, klimakteriudívky a ženy u srdce.  Ty ale také vědí, že při potížích v přechodu existuje stejně vynikající doplněk stravy – Sarapis Soja, které jejich citlivé srdíčko ochraňuje. A nejenom to. Sarapis Soja je vynikajícím preventivním prostředkem, ale také skvělým medikamentem v klimakteriu neboli v přechodu, které ženy začínají prožívat již po čtyřicátém roku svého života.

Jak se přechod projevuje?

Bolesti hlavy při přechoduNejčastěji se v přechodu objevují mírnější výkyvy v délce menstruačního cyklu a změny intenzity krvácení. Brzy jsou to vegetativní příznaky přechodu – návaly horka, potu, bušení srdce, kolísání krevního tlaku, nervozita, změny nálad k depresivitě a úzkosti, podrážděnost, poruchy spánku, závratě, brnění v končetinách. Toto jsou všechno potíže spojené s přechodem. Může se vyskytnout i bolest na hrudi, připomínající infarkt myokardu. Nepříjemné přitom je, že tyto a podobné potíže mohou trvat poměrně dlouho - přechod obyčejně začíná kolem čtyřicítky (v našich zeměpisných šířkách přesněji mezi 47. a 52. rokem života) a trvat může i mnoho let.


Jak je to dále - průběh přechodu?

Bolesti břicha při přechoduV druhém sledu se pak mohou objevit příznaky, které již souvisí s dlouhodobějšími změnami hormonálních hladin v období přechodu, způsobené hlavně nedostatkem estrogenu. Jedná se například o častější infekci močových cest, únik moči, suchost sliznic, pálení v očích, suchost kůže a zvýšená tvorba vrásek, zhoršení zraku a podobně. To vše je zřejmé, neboť v klimakteriu neboli přechodu dochází k postupnému vyčerpání zásoby vajíček ve vaječníku, a to s sebou přináší celou řadu změn.

Skryté obtíže v přechodu?

Řešení potíží po přechoduK výše uvedeným potížím se tak přidává další skupina problémů, které na první pohled nejsou vidět – zvyšuje se riziko osteoporózy (prořídnutí kostí), riziko aterosklerózy, infarktu myokardu a mozkové mrtvice. Právě i tyto pozdní přechodové příznaky umí Sarapis Soja účinně řešit a přispívá tak k vitalitě žen i v období klimakteria, neboli přechodu a také před ním či po něm.

SARAPIS Soja je mezi ženami velmi oblíben i proto, že nezvyšuje tělesnou hmotnost.  Zamilovaly si jej i ženy, které trpí migrénami, tromboembolickým onemocněním, zánětem žil, křečovými žílami, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, epilepsií, myomy, bolestmi a otoky nohou, chronickými poruchami jaterních funkcí a podobně.

Přechod není nemoc, přesto bychom se měli snažit mírnit jeho negativní projevy. Univerzální řešení všech potíží samozřejmě neexistuje, na druhou stranu takové přípravky na zcela přírodní bázi, jakým je i doplněk stravy SARAPIS Soja, mají blahodárné účinky na každou ženu. SARAPIS Soja je volně k dostání v lékárnách.

Podrobnější informace a kontakty na gynekology, kteří mají s touto problematikou dlouhodobé zkušenosti, získáte bezplatně na zelené telefonické lince 800 100 140. Volat můžete Po až Čt od 9 do 16 hod. a Pá od 9 do 12 hod. Své dotazy můžete také diskrétně zasílat na e-mail: poradna@vegall.cz   Internetové stránky www.vegall.cz

autor: vegall, datum: 17.06.2011 10:24, kategorie: Zajímavosti – články
záložky:

Komentáře ke článku

Níže je uveden seznam nejnovějších komentářů.

text příspěvku autor datum
Chci si dnes poprvné koupit SARAPIS SOJA, mám velké p... zuza 03.07.2017 10:36
Sarapis soja nebo Sarapis plus jsem začala užívat &nb... dasa 16.11.2015 16:46
Suzan: navrhuji krátkodobě navýšit dávkování o jednu ... vegall 04.07.2013 08:55
Doposud mám skvělé zkušenosti se Sojou Sarapis, ktero... Suzan 17.06.2013 17:20
Prípravok Sarapis so sójou užívam už asi 4 roky. Na z... Rozičová J. 19.08.2011 13:05
Sarapis soja užívám dlouhodobě a mohu všem, kterým je... jarma 15.08.2011 15:34
Ráda bych se připojila k předchozímu příspěvku. Sarap... Marie Kocálová 14.08.2011 21:31

Kategorie

Články jsou roztříděny do kategorií...

Hodnocení článku

nejhorší
nejlepší

Průměrné hodnocení: 4,3
Účastníků: 14